pexels-craig-dennis-57007

Uniwersalny moduł kontroli dostępu GSM

Jednym z podstawowych elementów stosowanych w systemach parkingowych dostępnych w ofercie naszej firmy są uniwersalne moduły GSM do bram. Pozwalają one na wygodne, bezproblemowe, zdalne otwieranie oraz zamykanie szlabanów bądź bram wjazdowych każdego typu na teren parkingu za pomocą urządzeń mobilnych posiadających aktywną kartę SIM, a więc przede wszystkim smartfonów. Moduły tego typu wykorzystują sieć telefonii komórkowej do przesyłania sygnału, a dodatkowo są w pełni konfigurowalne, dlatego zależnie od potrzeb mogą pełnić funkcję wolnostojących terminali parkingowych opartych na korzystaniu np. z kart MIFARE, tagów RFID lub rozpoznawaniu tablicy rejestracyjnej, jak również stanowić prosty element otwierający wjazd poprzez połączenie telefoniczne z numerem karty SIM umieszczonej w jego wnętrzu.

Moduł GSM do zdalnego sterowania bramami i szlabanami

Moduły GSM do zdalnej obsługi bram wjazdowych oraz szlabanów stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno do najprostszych systemów automatyki bramowej, jak i rozbudowanych instalacji. Zawsze dostosowujemy jednak nasze urządzenia do indywidualnych wymagań konkretnego obiektu. Co więcej, moduły GSM dysponują również wieloma innymi funkcjonalnościami, jak m.in. identyfikacja auta za pomocą numeru telefonu, idealna dla obiektów komercyjnych. Całość zarządzana jest zaś za pomocą dedykowanej aplikacji będącej swoistym centrum sterowania systemem parkingowym. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Moduł GSM BASIC 

Podstawowe rozwiązanie dostępne w ofercie naszej firmy. Pozwala ono na wygodne, bezproblemowe a przede wszystkim zdalne otwieranie szlabanów oraz bram wjazdowych każdego typu za pomocą urządzeń mobilnych posiadających aktywną kartę SIM, a więc przede wszystkim smartfonów. Moduł wykorzystuje sieć telefonii komórkowej do przesyłania sygnału sterującego. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Moduł porównuje numer osoby dzwoniącej z zaprogramowaną bazą numerów a po pomyślnej identyfikacji przesyła sygnał do otwarcia. Urządzeniem można zarządzać za pomocą komend przesyłanych w wiadomości SMS lub w bardziej rozbudowanym modelu za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon. Dzięki kompaktowym rozmiarom moduł można zamontować praktycznie w każdym urządzeniu.

Moduł GSM PRO

W przypadku gdy wybiorą Państwo nasze najbardziej zaawansowane urządzenie, do obsługi otrzymają Państwo konto administratora znajdujące się na naszym serwerze. Tu znajduje się sterowanie i zarządzanie całym systemem. Po otrzymaniu konta użytkownika, operator rozpoczyna tworzenie bazy danych (osób) oraz ustala jaki typ identyfikatora może być przez niego używany. W zależności od wybranych opcji może być to numer telefonu, numer tablicy rejestracyjnej, numer unikatowy karty mifare lub tagu RFID. System pozwala na przypisanie wielu różnych identyfikatorów dla jednego użytkownika. W zależności od potrzeb istnieje też możliwość dodawania czasowych uprawnień. Może to być włączanie i wyłączanie dostępu jak również limitowanie otwarć, dostęp w określonych godzinach, dniach przedziałach czasowych lub tylko na określony czas (długość pobytu). Dla przykładu możemy stworzyć np:

  • Grupa PRACOWNICY (dostęp od poniedziałku do piątku od 8 do 16)
  • Grupa ZARZĄD (dostęp 24/7)
  • Grupa DOSTAWCY (dostęp od poniedziałku do piątku od 7 do 10 i od 16 do 20 a w soboty od 6 do 12) itd.

Do systemu można zalogować się zarówno z dowolnej przeglądarki internetowej jak i urządzenia mobilnego. Wystarczy pamiętać login i hasło oraz posiadać dostęp do Internetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy ciągłą kontrolę nad naszym parkingiem bez względu na to gdzie się znajdujemy. Mamy też możliwość generowania rozlicznych raportów w dowolnym przedziale czasowym.

Użytkowanie systemu ze względu na pracę w chmurze oraz transmisję danych przez modemy GSM wiąże się z comiesięcznym abonamentem. Jego kwota ustalana jest indywidualnie. W cenie dostają też Państwo całodobową opiekę serwisową naszego pracownika. W przypadku jakichkolwiek problemów z parkingiem po godzinach pracy może on zdalnie otworzyć szlaban, pomóc w opłaceniu biletu lub przyjąć zgłoszenie awarii.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!