Szlaban parkingowy

Parkingi w centrach handlowych, na osiedlach, w biurowcach czy przed obiektami sportowymi to miejsca, które nie są dostępne dla wszystkich, a jedynie dla wybranej grupy — klientów, pracowników lub mieszkańców. Z tego względu zarządcy nieruchomości utrudniają postronnym osobom dostęp do nich poprzez montaż szlabanów. Ich otwarcie następuje zazwyczaj poprzez:
  • wciśnięcie odpowiedniego przycisku na pilocie 
  • wprowadzeniu kodu na klawiaturze
  • wybraniu wskazanego numeru telefonu
  • przyłożenia do czytnika karty mifare/unique
  • skierowania w stronę anteny karty, naklejki, podkładki pod rejestrację dalekiego zasięgu (tzw. tagu RFID)
  • identyfikacji przez kamerę numeru tablicy rejestracyjnej
  • pobraniu biletu

Automatyczny szlaban parkingowy – zadbaj o zabezpieczenie miejsc postojowych

Parkingi w centrach handlowych, na osiedlach czy przed obiektami sportowymi to miejsca, które nie są dostępne dla wszystkich, a jedynie dla wybranej grupy — klientów lub mieszkańców. Z tego względu zarządcy nieruchomości utrudniają postronnym osobom dostęp do nich poprzez montaż szlabanów. Ich otwarcie następuje zazwyczaj poprzez:

  • wciśnięcie odpowiedniego przycisku na pilocie albo włożenie opłaconego biletu z terminala w odpowiednie okienko w najprostszej wersji
  • lub poprzez wjazd na karty mifare lub karty, naklejki, podkładki pod rejestrację dalekiego zasięgu (tzw. tagi RFID) czy na podstawie numeru tablicy rejestracyjnej w przypadku szlabanów oferowanych przez naszą firmę.

Kontrola wjazdu za pomocą naszych produktów to zliczanie przejazdów, dostęp poszczególnych osób lub grup w różnych godzinach czy dniach, limitowanie ilości wjazdów i wyjazdów czy antipassback (niemożliwość ponownego wjazdu bez wyjazdu i odwrotnie). Dzięki temu z parkingu korzystają jedyni ci, którzy opłacili miejsce postojowe. Montaż szlabanu parkingowego pomaga także utrzymać porządek na placu oraz zapobiega aktom wandalizmu czy kradzieżom pojazdów. W naszej ofercie Klienci znajdą niezawodne automatyczne urządzenia w doskonałej cenie.

Wybierz szlaban parkingowy i zadbaj o zabezpieczenie miejsc postojowych

Automatyczne szlabany parkingowe polecamy wszystkim firmom, instytucjom oraz zarządcom odpowiedzialnym za kierowanie osiedlami, jako skuteczne wydzielenie i zabezpieczenie przed wtargnięciem na parking osób postronnych. Każdy produkt połączony jest z systemem zarządzania zaprojektowanym i stworzonym konkretnie dla danego Klienta. Jeżeli więc jesteś zainteresowany zamówieniem u nas szlabanu — zapraszamy do kontaktu.

Zobacz naszą ofertę: