pexels-david-mcbee-395537

Oferta urządzeń parkingowych

Terminal dwustronny

Urządzenie przeznaczone na szeroką jezdnię, gdzie możliwe jest zrealizowanie ruchu w obu kierunkach. Dostępne opcje wyposażenia dodatkowego opisane są przy terminalu wjazdowym oraz wyjazdowym. Standardowym zabezpieczeniem jest pętla indukcyjna zarówno od strony wjazdu jak i wyjazdu.

Terminal wjazdowy

Urządzenie zawiera w podstawowej wersji drukarkę biletów oraz czytnik kart zbliżeniowych mifare/unique. Terminal można doposażyć w ekran lcd oraz domofon. Standardowym zabezpieczeniem jest pętla indukcyjna.

Terminal wyjazdowy

Urządzenie posiada w podstawowej wersji czytnik biletów oraz kart zbliżeniowych. Terminal można rozbudować o ekran lcd, domofon, czytnik kart do płatności zbliżeniowych/BLIK oraz selektor monet do przyjmowania bilonu. Standardowym zabezpieczeniem jest pętla indukcyjna.

Kasa parkingowa SMALL

Urządzenie produkowane jest na bazie terminala ale z podwyższoną podstawą dla wygody użytkowników. Wariant ten pozwala dokonywać płatności kartami płatniczymi oraz bilonem. Posiada duży czytelny wyświetlacz lcd oraz drukarkę wydającą potwierdzenie płatności. Kasa nie wydaje reszty.

Kasa parkingowa STANDARD

Ten wariant kasy to pełnowymiarowe, zadaszone urządzenie pozwalające dokonywać płatności w zasadzie w każdy możliwy sposób. Przyjmuje karty płatnicze, bilon oraz banknoty. Dodatkowo dzięki stałemu, niezależnemu dostępowi do internetu umożliwia płatność BLIKiem. Kasa wydaje resztę a dzięki wbudowanej drukarce potwierdzenie płatności.

Szlabany

Urządzenia, które wybieramy najczęściej do współpracy z naszym systemem to rodzina Nice Mbar o długości ramienia od 3 do nawet 9m. W ofercie posiadamy też szlabany firm DEA oraz Came. Standardowym zabezpieczeniem jest fotokomórka na wysokości ok 50cm nad poziomem jezdni oraz pętla indukcyjna. Kiedy warunki nie pozwalają na standardowe rozwiązanie, sięgamy po skanery ultradźwiękowe, mikrofalowe lub czujniki magnetorezystancyjne.

Uniwersalny moduł komunikacyjny

Urządzenie pozwalające wdrożyć nowe funkcjonalności w już istniejącym systemie parkingowym. Spośród wielu funkcji jakie oferuje nasz moduł należy wyróżnić wprowadzenie zdalnej kontroli wjazdu i wyjazdu, sterowanie szlabanami, płatność przez SMS i wiele innych.

Projekty indywidualne

Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji możemy przygotować ofertę skrojoną "na miarę". W przypadku parkingu komercyjnego poza tradycyjnym biletem możemy wybrać możliwość identyfikacji auta przy pomocy kamer z systemem ANPR a dzięki modułowi GSM dokonywać identyfikacji za pomocą numeru telefonu. W przypadku gdy z obiektu poza klientami/interesantami korzystają też pracownicy i/lub klienci abonamentowi poza wyżej wymienionymi opcjami możemy zaoferować system oparty o anteny dalekiego zasięgu (RFID). Dodatkowo w celu zabezpieczenia przed nadużywaniem nadanych uprawnień oferujemy zabezpieczenie Anti-passback. Więcej informacji znajduje się w zakładce System