Szlabany DEA

Funkcjonowanie wszelkiego typu zamkniętych parkingów, na których niezbędna jest kontrola wjeżdżających i wyjeżdżających aut, wymaga zastosowania solidnych szlabanów cechujących się niezawodnym, płynnym działaniem oraz trwałością. Warto więc postawić na urządzenia dostarczane przez sprawdzonych producentów, takich jak DEA. Szlabany tej marki sprawdzają się na parkingach pracowniczych, komercyjnych oraz na osiedlach zamkniętych zarządzanych przez administrację lub wspólnoty mieszkaniowe. Cieszą się one zaufaniem z uwagi na wytrzymałość, a także możliwość bezproblemowej obsługi za pomocą jednego z wielu systemów kontroli wjazdu do wyboru, m.in. kart magnetycznych, pilota, kart MIFARE, tagów RFID czy rozpoznawania numeru tablic rejestracyjnych. 

 

Szlabany DEA zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw gwarantujących bezpieczeństwo na terenie parkingu, a przy tym odporność nawet na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne, w tym intensywne opady czy silny wiatr. Co więcej, systemy te są dostępne w zróżnicowanych wariantach — prawo- lub lewostronnym, o długości od 3 do 9 metrów — przez co spełniają odmienne potrzeby. Szlaban DEA może dodatkowo zostać rozbudowany o oświetlenie stałe, migające albo semafor sygnalizujący możliwość wjazdu (bądź jego zakaz) światłem czerwonym lub zielonym.

DEA PASS

Zapora elektromechaniczna PASS/N jest idealnym narzędziem do bezpiecznego zarządzania ruchem pojazdów w budynkach prywatnych lub na osiedlach o szerokość przejazdu do 5 m. Motoreduktor wyposażony w ślimacznicę ze stali i koroną z brązu, smarowany smarem o niskiej lepkości, który gwarantuje długi okres eksploatacji i niski procent zużycia. Wyposażony w enkoder dla uzyskania odpowiedniego przyspieszenia i utrzymujący stały moment obrotowy w fazie spowolnienia. Jego dodatkową funkcją jest sprawne wykrywanie przeszkody. Prędkość otwierania i zamykania można regulować w zakresie od 2,2 do 6 sekund. Lekkie, aluminiowe, prostokątne ramię o wym. 65x38mm można doposażyć w dedykowaną podstawę. Opcjonalna dwukolorowa czerwona/zielona taśma LED. Solidna rama z malowanej proszkowo stali o grubości 2mm. Zamek zabezpieczający dostarczony z 2 kluczami.

DEA STOP

Zapora elektromechaniczna STOP/N dedykowana jest dla instalacji o dużej intensywności przejazdów i zwiększonym cyklu pracy. To idealne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo i płynność nie tylko na dużych parkingach ale też w przemyśle. Dzięki możliwości doboru ramion o długości nawet do 8 metrów urządzenie jest w pełni uniwersalne. Motoreduktor ze ślimacznicą ze stali i koroną z brązu, smarowany smarem o niskiej lepkości, gwarantuje długi okres eksploatacji i niski procent zużycia. Dzięki wyposażeniu szlabanu w enkoder uzyskujemy maksymalne przyspieszenie oraz stały moment obrotowy w fazie spowolnienia oraz wykrywanie przeszkody. Prędkość otwierania i zamykania można regulować w zakresie od 2,7 do 7,5 sekund. Ramię szlabanu wykonano z okrągłego, aluminiowego profilu o średnicy 80mm. Opcjonalna dwukolorowa czerwona/zielona taśma LED. Solidna rama z malowanej proszkowo stali o grubości 2mm. Zamek zabezpieczający dostarczony z 2 kluczami.

DEA TRAFIK

Elektromechaniczna zapora inwerterowa TRAFIK/N to najbardziej zaawansowane urządzenie firmy DEA. Zaprojektowana do instalowania przede wszystkim na dużych parkingach, terenach komercyjnych lub przejazdach przemysłowych o szerokości do 6 metrów oraz wszędzie tam, gdzie niezbędny jest intensywny, dobowy cykl pracy nawet do 15,000 manewrów dziennie. Szerokość przejazdu do 6m. Korpus urządzenia zabezpieczony kataforezą i malowany poliestrową powłoką proszkową. Możliwość zamontowania dodatkowego wyłącznika krańcowego sygnalizującego stan szlabanu. Wysoka prędkość otwierania, nawet w ciągu 1,5s. Możliwość montażu w pomieszczeniach z niskim sufitem dzięki systemowi łamanego ramienia. Pełny dostęp do wewnętrznej mechaniki i do podzespołów elektronicznych dzięki obecności dwojga drzwi i zdejmowanej pokrywie. Motoreduktor w kąpieli olejowej w celu zwiększenia okresu użytkowania.