Came2

Szlaban Came

Szlabany Came przeznaczone są do przejazdów o średnich oraz dużych wymiarach. Sprawdzą się zarówno na terenach mieszkalnych, jak i w obiektach przemysłowych. Ich budowa umożliwia montaż prawo, a także lewostronny. Wytrzymała konstrukcja zapewnia niezawodne działanie — również w warunkach intensywnej eksploatacji. Dzięki możliwości zamówienia szlabanu w wersji emaliowanej lub ze stali nierdzewnej z łatwością można go dopasować do kolorystyki reszty elementów otoczenia. Zasilanie elementów ruchomych niskim napięciem czyni całość urządzenia bardzo bezpiecznym.

Inne zalety szlabanu Came

Szlaban Came ma w pełni modularną budowę, dzięki czemu można w niej bez problemu zainstalować fotokomórkę, lampę ostrzegawczą, czytnik kart czy stacyjkę kluczową. System został przebadany pod względem wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia, co czyni go niezawodnym w każdej sytuacji. Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem w naszej firmie szlabanu Came — zapraszamy do kontaktu. Polecamy również inne dostępne na naszej stronie rozwiązania, takie jak bramki dla galerii handlowych oraz usługi naprawy i serwisu.

Came GARD GT4

Szerokość przejazdu do 4m. Idealne rozwiązanie do zastosowania przy przejazdach o dużym natężeniu ruchu. Motoreduktor 24 V DC z systemem Advanced Speed Control. Testowany w warunkach intensywnego użytkowania 350 cykli/godz. i MCBF 3 miliony cykli. Dostępna obudowa ze stali cynkowanej i lakierowanej RAL7024, ze stali AISI 304 i AISI 316 lub w spersonalizowanym kolorze. Płyta główna z wyświetlaczem w technologii CONNECT oraz wejścia dla akcesoriów CXN BUS. Akcesoria integrowalne bezpośrednio w obudowie. Sygnalizacyjne światła LED w kolorze czerwonym/zielonym o dużej widoczności, umieszczone na szczycie i po obydwu stronach ramienia. Integrowalny z zewnętrznymi systemami za pomocą protokołu MODBUS.

Came GARD GT8

Szerokość przejazdu do 7.8m. Idealne rozwiązanie do zastosowań w osiedlach mieszkaniowych i obiektach przemysłowych. Motoreduktor 24 V DC z systemem Advanced Speed Control. Testowany w warunkach intensywnego użytkowania 160 cykli/godz. i MCBF 2 miliony cykli. Dostępna obudowa ze stali cynkowanej i lakierowanej RAL7024, ze stali AISI 304 i AISI 316 lub w spersonalizowanym kolorze. Płyta główna z wyświetlaczem w technologii CONNECT oraz wejścia dla akcesoriów CXN BUS. Akcesoria integrowalne bezpośrednio w obudowie. Sygnalizacyjne światła LED w kolorze czerwonym/zielonym o dużej widoczności, umieszczone na szczycie i po obydwu stronach ramienia. Integrowalny z zewnętrznymi systemami za pomocą protokołu MODBUS.

Came GARD LS4

Szerokość przejazdu do 3,8 m. Idealne rozwiązanie do zastosowania przy przejazdach o dużym natężeniu ruchu. Motoreduktor 24 V DC z systemem Advanced Speed Control. Testowany w warunkach intensywnego użytkowania 300 cykli/godz. i MCBF 1,5 miliona cykli. Obudowa wykonana ze stali ocynkowanej i malowanej RAL7024, stali satynowanej AISI 304 lub w spersonalizowanym kolorze. Płyta główna z wyświetlaczem przystosowana do połączenia z Cloud przy użyciu technologii CAME Connect. Akcesoria zintegrowane bezpośrednio w obudowie. Sygnalizacyjne światła LED w kolorze czerwonym/zielonym, o dużej widoczności po obu stronach ramienia.

Came GARD LT4

Szerokość przejazdu do 4 m. Idealne rozwiązanie do zastosowania przy przejazdach o dużym natężeniu ruchu. Motoreduktor 24 V DC z systemem Advanced Speed Control. Testowany w warunkach intensywnego użytkowania 300 cykli/godz. i MCBF 1,5 miliona cykli. Obudowa wykonana ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo w kolorze RAL2004 lub wykonana ze stali satynowanej AISI 304 w spersonalizowanym kolorze. Płyta główna z wyświetlaczem przystosowana do połączenia z Cloud przy użyciu technologii CAME Connect. Akcesoria zintegrowane bezpośrednio w obudowie. Dobrze widoczna biała dioda sygnalizacyjna na ramieniu. Integrowalny z zewnętrznymi systemami za pomocą protokołu MODBUS.