smart-home-3395996_1920

Zintergowany system zarządzania parkingiem

System teleinformatyczny jaki Państwu proponujemy to uzupełnienie i zarazem integralna część naszej instalacji parkingowej. Jest to kompletne narzędzie do zarządzania płatnościami, użytkownikami oraz sterowania szlabanami. Do jego najważniejszych funkcji należą

pexels-pixabay-259200

Rozliczanie biletów oraz płatności abonamentowych

System daje możliwość rozliczania biletów parkingowych nie tylko w kasie czy terminalu wyjazdowym ale również bezpośrednio w systemie po wprowadzeniu numeru biletu lub zeskanowanie go. Jest to szczególnie ważne jeśli system znajduje się np. w hotelu i rozliczenie ma nastąpić w recepcji. Ponadto system umożliwia automatyczną rejestrację płatności abonamentowych i przedłużanie ważności identyfikatora. ​

pexels-pixabay-60504

Pełna kontrola

W zależności od wybranych opcji istnieje możliwość dodawania czasowych uprawnień na kartach, numerach telefonów i naklejkach RFID. Może to być włączanie i wyłączanie dostępu jak również limitowanie i dostęp w określonych godzinach. Jeżeli w systemie jest więcej parkingów, możemy zawężać dostęp tylko do określonej lokalizacji.

m-bar-640x409

Sterowanie szlabanami​

W zależności od potrzeb użytkownik może w dowolnym momencie podnosić i opuszczać szlabany. Istnieje również możliwość ich blokowania na stałe lub w określonych godzinach.

pexels-craig-dennis-57007

Monitoring parametrów systemu

Dzięki magistrali komunikacyjnej użytkownik ma stały wgląd w najważniejsze parametry systemu takie jak temperatura, ruch ramion szlabanów czy ich aktualna pozycja.

pexels-panumas-nikhomkhai-1148820

Baza danych w chmurze lub na lokalnym serwerze

Łatwe tworzenie i zarządzanie bazą danych. System pozwala gromadzić dane klientów oraz pracowników w sposób łatwy i przejrzysty. Istnieje możliwość przypisywania różnych identyfikatorów do jednej osoby a następnie decydowanie, który z nich może działać. Identyfikatorem może być numer telefonu, tablica rejestracyjna, karta mifare/uniqe a także karta lub naklejka RFID.

pexels-pixabay-4158

Łatwy dostęp​​

Do systemu można zalogować się zarówno z dowolnej przeglądarki internetowej jak i urządzenia mobilnego. Wystarczy pamiętać login i hasło oraz posiadać dostęp do Internetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy ciągłą kontrolę nad naszym parkingiem bez względu na to gdzie się znajdujemy.

pexels-mikael-blomkvist-6476589

Statystyki

Generowanie raportów statystycznych z uwzględnianiem wielu różnych zmiennych. Może być to np. nazwisko, numeru telefonu, numer tablicy rejestracyjnej, numer karty dostępu, ilość wjazdów/wyjazdów i wiele innych.​

pexels-alphatradezone-5833808

Raporty obrotu

Generowania raportów z obrotu środków pieniężnych w dowolnym przedziale czasowym oraz dla dowolnego użytkownika.​