pexels-stephan-müller-753876

Poznaj nas bliżej

pexels-pixabay-163772

Kim jesteśmy

Nasza firma powstała w 2020 roku. Bezpośrednim impulsem była chęć wykorzystania wieloletniego doświadczenia w branży parkingowej i stworzenie od podstaw zupełnie nowych urządzeń oraz rozwiązań teleinformatycznych. Każdy system produkowany przez nas jest indywidualnie dopasowany do klienta, uwzględniając wszystkie specyficzne potrzeby i warunki. 

Nasza działalność

We współpracy z firmą Controlla zajmujemy się produkcją i sprzedażą systemów parkingowych. Od prostych modułów GSM po rozbudowane instalacje z terminalami i kasami. Uzupełnieniem naszej oferty jest jeden z najbardziej zaawansowanych systemów teleinformatycznych na rynku, będący jednocześnie integralną częścią całej instalacji. Dodatkowo firma Domitec zajmuje się montażem oraz serwisem urządzeń parkingowych każdego typu. 

pexels-francis-desjardins-3095713
pexels-brett-sayles-1756957

Misja

Naszym celem jest dostarczenie klientowi przemyślanych i skrojonych na miarę rozwiązań. Zaprojektowanych i dobranych tak, aby móc w pełni wykorzystać potencjał wszystkich jego elementów. Projektami zajmujemy się kompleksowo. Od określenia potrzeb klienta, poprzez projekt aż po realizację. Priorytetem jest niezawodność i możliwie najniższe koszty utrzymania oraz serwisu.