Systemy parkingowe Katowice

Systemy parkingowe, które oferujemy – wjazdowe, wyjazdowe i dwustronne – sprawią, że zupełnie bezobsługowo będziesz w stanie zarządzać parkingiem. Wysoce rozwinięta technologia, w oparciu o którą produkujemy nasz sprzęt, pozwala otworzyć szlaban i umożliwić wjazd na parking czy posesję przy pomocy pilota bądź aplikacji mobilnej zainstalowanej wcześniej w smartfonie. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się do kontroli stref zamkniętych przypisanych do konkretnego osiedla mieszkaniowego lub galerii handlowej. Dodatkowo tryb awaryjny, który zamontujemy w wybranym przez Ciebie systemie, pozwoli podnieść szlabany parkingowe i wjechać wszelkim służbom ratowniczym na ogrodzony teren, bez utrudnień i zbędnych formalności tak, aby dotarły na czas tam, gdzie ich pomoc będzie niezbędna.

Automatyczne systemy parkingowe Śląsk

Produkowane przez nas systemy parkingowe charakteryzuje przede wszystkim to, iż zawierają w pełni zautomatyzowany program, pozwalający nimi zarządzać. Każdy z nich jest dostosowywany do wymagań zamawiających go Klientów i skonstruowany tak, by w pełni współgrał z potrzebami obiektu i odpowiadał warunkom panującym na jego obszarze. Dzięki temu, w ramach systemu można m.in.;

  • rozliczać jednorazowe płatności,
  • rozliczać wjazdy na zamknięty teren w oparciu o wykupiony abonament,
  • zdalnie weryfikować i kontrolować zapisane w chmurze dane,
  • sterować szlabanami zdalnie z zupełnie innego miejsca.

Wybierz nasze szlabany parkingowe i miej pełną kontrolę Śląsk

Szlabany parkingowe są dobrym sposobem na utrzymanie porządku wokół budynku i zapewnienie dostępności miejsc parkingowych tak, aby każdy uprawiony mógł bez przeszkód ulokować swoje auto. Pochodzą one od sprawdzonych i czołowych producentów w tej dziedzinie, a identyfikator, który zastosujemy, umożliwi bezdotykowe otwarcie szlabanu poprzez skanowanie tablic rejestracyjnych pojazdów, prześwietlanie naklejki RFID czy weryfikacji wjazdu w oparciu o numer telefonu.

Szlabany parkingowe DOMITEC: Katowice

Dzięki szlabanom DOMITEC będziesz czuł się bezpiecznie bez względu na lokalizację. Systemy parkingowe wyposażone w szlabany sprawią, że Katowice staną się jeszcze bezpieczniejszym miastem niż dotychczas. Niezależnie od tego, który system szlabanów wybierzesz – my sprawimy, że z chęcią i zupełnie bez obaw będziesz z nich korzystał. Terminale wjazdowe pozwolą spokojnie wjechać do hali garażowej lub na ogrodzony parking, wersja wyjazdowa umożliwi bezdotykowo podliczyć należność, którą musisz uiścić po opuszczeniu parkingu i odjechaniu z wybranego wcześniej miejsca postojowego, a terminale dwustronne skontrolują zarówno wjazd, jak i wyjazd z obszaru, który chcesz monitorować.

Zobacz naszą ofertę: